Personeel

 


Administratiewe Personeel  Buitemuurse-Organiseerders
Me. Mellemie Wessels Ontvangs Mnr. Rudi Viljoen Rugby & Sokker
Me. Nicolene Kotze Ontvangs Me. Toelie du Preez Dogtershokkie 
Me. Jansie Bosman Finansies Me. Carla van den Berg Netbal
Me. Elsie van Zyl Finansies Me. Menanteau Roos Seunshokkie
Me. Sarie Labuschagne Finansies Me. Sanél Griesel Krieket
Mnr. Callie Schoeman Administrasie Me. Elma de Beer Swem
Me. Sonja Erasmus Bemarker/Skakelbeampte Me. Christine Coetzee Muurbal
Me. Gerdie de Haast Koshuismatrone Mnr. Pieter Roodt Tennis
Me. Hannie Tesner Koshuismatrone Mnr. Vossie Vosloo Skiet
Mnr. Flip van Biljon Faktotum  Mnr. Jaco Truter Landloop
Mnr. Maarten Coetzee Faktotum Me. Rina Greyling Skaak
Me. Ciska Olivier Snoepwinkel Mnr. Tiaan Smit Gholf
Me. Maryna Rall Dissiplinêre Koördineerder Me. Esmarie Coetzee Atletiek
Me. Christel Durie Uduxo Klas Me. Elize Blignaut ATKV Jeugtak
Me. Jeanette Grobler Tina Cowley Leessentrum Me. Elize Blignaut ATKV Redenaars
Me. Shannon Mellors Wiskunde Assistent Me. Marlé Kriek Koor
Mnr. Shaun Mellors Sentrum vir Berading en Remediëring Me. Marthie de Jager ATKV Toneel
Me. Celia Vorster Sentrum vir Berading en Remediëring    
       
Graadvoogde en Registerpersoneel 2018 Departementshoofde 
Gr.8   Me. Christene Coetzee Wiskunde
Me. Anneke Snyman Graadvoog   Wiskunde Geletterdheid
Me. Adrie de Klerk Graad 8A   Tegniese Wiskunde
Me. Lisa Botha Graad 8B Mnr. Jaco Truter Lewenswetenskap
Me. Elma de Beer Graad 8C   Toerisme
Me. Marianda van Jaarsveld Graad 8D   Landbou
Me. Suzette van Straaten Graad 8E   Dissipline
    Mnr. Sarel Snyman Natuur- en Skeikunde
Gr.9     Tegniese Wetenskap
Me. Marthie de Jager Graadvoog Me. Rina Greyling Tale (Afrikaans & Engels)
Me. Sanél Griesel Graad 9A Mnr. Marius Germishuys IT (Inligtingstegnologie)
Me. Anreléne du Plessis Graad 9B   RTT (Rekenaartoepassingstegnologie)
Me. Elize Blignaut Graad 9C Me. Menanteau Roos Ekonomiese Bestuurswetenskap
Mnr. Tuli van Heerden Graad 9D   Rekeningkunde
Me. Shannon Ekman Graad 9E   Besigheidstudies
      Eksamens
Gr.10     Berading
Me. Rina Greyling Graadvoog Me. Anneke Snyman Lewensoriëntering
Me. Zuanke Jacobs Graad 10A   Kuns
Me. Christelle Niemann Graad 10B Bestuurspan 2018  
Me. Carla van den Berg Graad 10C Mnr. Albert Swaters Hoof
Me. Esmarie Coetzee Graad 10D Mnr. Marius Germishuys Adjunkhoof
Me. Jeane-Marie Lessing Graad 10E Me. Rina Greyling  
    Me. Marthie de Jager  
Gr.11   Mnr. Sarel Snyman  
Mnr. Sarel Snyman Graadvoog Me. Anneke Snyman  
Me. Ria van Rooyen Graad 11A Mnr. Jaco Truter  
Me. Hannelie Erasmus Graad 11B Me. Menanteau Roos  
Mnr. Pieter Roodt Graad 11C    
Me. Jonelda Barnard Graad 11D    
Me. Marlé Kriek Graad 11E    
       
Gr.12      
Me. Menanteau Roos Graadvoog    
Me. Christine Coetzee Graad 12A    
Me. Cecilia Andrews Graad 12B    
Me. Tiaan Smit Graad 12C    
Mnr. Henry Ekman Graad 12D    
Mnr. Johan Cronjé Graad 12E